Witaj Gościu - Rejestracja
Wypadek w Galerii Cuprum Arena - AKTUALIZACJA
31 lipca 2015 godz. 10:36
vw1.jpg

Nastolatka przebywa w szpitalu, policja i prokurator prowadzą dochodzenie. Po południu Galeria Cuprum Arena przedstawi swoje stanowisko – tak wyglądają fakty w sprawie wczorajszego niecodziennego wypadku w galerii handlowej w Lubinie. Przypomnijmy – z tunelu technicznego wypadła 16 – latka.

Wysokość z jakiej spadła nastoletnia lubinianka to około 6 metrów. Dziewczyna około 18.30 szła tunelem technicznym galerii handlowej w pobliżu palarni. Wraz z fragmentem blaszanej elewacji spadła na beton przy wjeździe dla dostawców. Poza ogólnym potłuczeniami nic poważnego jej się nie stało - miała olbrzymie szczęście.

Jak informuje Karolina Hawrylciów z Komendy Powiatowej Policji w Lubinie, grupa dochodzeniowo - śledcza prowadzi jednak działania, które maja ustalić czy nie naruszono przepisu z kodeksu karnego mówiącego o bezpośrednim narażaniu na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia. Wszystkie działania policji w czwartkowy wieczór w okolicy galerii, prowadzono pod nadzorem prokuratora oraz biegłego sądowego z zakresu przepisów BHP. Swoje stanowisko w tej sprawie przedstawi również galeria Cuprum Arena. Spotkanie z dziennikarzami zaplanowano dzisiaj na godzinę 13.00.
 

 

Autor: ab
Galeria
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Komentarze (0)
Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu