Witaj Gościu - Rejestracja
Zmiany w LubinExtra.pl
31 lipca 2015 godz. 10:48
vw1.jpg

Szanowni Czytelnicy LubinExtra!

Od kilku dni zadajecie Nam pytania co dzieje się z portalem. Raz działa, raz nie działa, ciężko się ładuje, albo nie wszystkie elementy wyświetlają się prawidłowo.

Po raz 4 w tym roku, portal został zaatakowany aby promować treści niezgodne z polskim prawem.

Wcześniejsze trzy ataki opanowaliśmy bardzo szybko, dlatego znakomita większość z Was nie zauważyła, że na portalu „coś się psuje”.

Niestety od kilku dni walczymy z kolejnym atakiem na stronę. Uświadomił on nam, że dotychczasowymi sposobami nie rozwiążemy problemu i musimy dokonać poważnej zmiany. Wyłączamy zatem stary, choć aktualizowany i zabezpieczany system obsługujący www.lubinextra.pl. I tworzymy nowe LubinExtra! na nowym systemie.

Prace prowadzimy w superexpresowym tempie i do poniedziałku powinniśmy uporać się z budową nowego portalu ze znaną wam od czterech lat nazwą :)

Układ strony będzie różnił się od obecnego, liczymy jednak, że zmianę nadrobimy funkcjonalnością nowego LubinExtra.pl.

Niestety nowy system nie pozwoli nam na płynne przeniesienie danych ze „starego” portalu. Tak samo będzie z zalogowanymi użytkownikami. Każdy z użytkowników, który złożył konto na lubinextra.pl otrzyma od nas mejla z informacją o zmianach w logowaniu.

LubinExtra działa od 2011 roku i chcemy, aby wszystkie informacje zamieszczone od tamtego czasu, były dostępne na nowym portalu. Dlatego będziemy potrzebowali „odrobiny” czasu na przeniesienie tysięcy archiwalnych informacji.

Przepraszamy za obecne utrudnienia w korzystaniu z portalu. Są one podyktowane wyłącznie wolą przestrzegania polskiego prawa i zapewnienia bezpiecznego surfowania po LubinExtra!

Załoga LubinExtra!

PS. Dwutygodnik LubinExtra! wydawany na papierze nie był wrażliwy na atak. Ukaże się w przyszłą środę :) Szukajcie nas w osiedlowych sklepach!
 

Autor: (pit)
Galeria
Nick:
Tytuł:
Komentarz:
Kod z obrazka:
captcha
Komentarze (0)
Jeszcze nie ma komentarzy do tego artykułu