Witaj Gościu - Rejestracja
Strona główna - Ogłoszenia
Regulamin i zasady umieszczania ogłoszeń na portalu www.LubinExtra.pl:

Regulamin i zasady umieszczania ogłoszeń na portalu www.LubinExtra.pl: 1. Redakcja portalu LubinExtra.pl nie odpowiada za treść umieszczonych ogłoszeń.

2. Każdy, kto korzysta z darmowego serwisu ogłoszeń oświadcza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje obowiązujące zasady funkcjonowania modułu ogłoszeń.

3. Moduł ogłoszeń jest uporządkowany co ma na celu uniknięcie "zaśmiecania"

Aby ogłoszenie było opublikowane niezbędne jest prawidłowe wypełnienie wszystkich rubryk.

Akceptacja przez moderatora i publikowane na stronie ogłoszeń odbywa się w dni robocze rano i popołudniu.

Ogłoszenie widnieje na stronie przez 2 tygodnie. Po tygodniu można ponowić ogłoszenie. Nadmierna ilość tych samych ogłoszeń nie będzie publikowana przez moderatora.

4. Moderator zastrzega sobie prawo do usuwania ogłoszeń:

a) niezgodnych z prawem lub zasadami współżycia społecznego, a w szczególności dotyczących przedmiotów, których wprowadzenie do obrotu jest prawnie zabronione lub ograniczone stosownymi przepisami, naruszających prawa autorskie, a także godzących w dobra osobiste osób trzecich, uwłaczających godności, obrażających uczucia religijne i inne,

b) które zawierają nazwy innych serwisów ogłoszeniowych,

c) jeżeli ogłoszenie o tej samej treści zamieszczone zostanie kilkukrotnie lub w różnych kategoriach lub w dziale nie odpowiadającym treści ogłoszenia,

5. Dla ofert biur nieruchomości stworzona jest osobna kategoria Nieruchomości/oferty biur nieruchomości. Ogłoszenia zamieszczone przez biura nieruchomości w kategorii innej będą usuwane przez administratora.

6. Z tytułu usunięcia lub nie opublikowaniu ogłoszenia, ogłoszeniodawcy nie przysługuje żadne odszkodowanie ze strony redakcji portalu.

7. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@LubinExtra.pl